Institute of Health

Czasami ludzie wiedzy siedzą w laboratoriach od studiów do emerytury , tworzą formulacje i opracowują technologie które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Ich miłość do nauki , czas i wiedza nigdy nie ulepszą życia innych ludzi, ale czasami jest inaczej….
Nie wiemy czy pomogła nam londyńska mgła czy urok wrzosowisk Yorkshire, wiemy na pewno że ludzie nauki spotkali ludzi z wizją, pełnych nieokiełznanej pasji życia, tak właśnie powstał nasz zespół, zespół Institute of Health – czyli Instytutu Zdrowia, tam gdzie nauka spotkała marzenia.

Dziś to co powstaje w laboratoriach ma szanse „zmieniać „nasz świat .
Jednak definicja słowa ” Zmieniać ” w naszym Instytucie powstała we współpracy z prawami natury.

Każda tama spiętrza wodę , stwórz wodzie nowe kanały, a nawilży twoje pole.
Oczyść ja i wprowadź drugi obieg, a podlejesz pola sąsiadów. Dzieł się tym co masz najcenniejszego a będziesz szczęśliwy.

Nauka i natura nie tylko mogą , ale muszą iść w parze. My czerpiemy z natury pełnymi garściami, ona za szacunek i pokorę obdarowuje nas tym co ma najlepszego. Tworzymy produkty które pielęgnują nasze zdrowie i urodę. Jeśli produkt który używasz może wrócić do natury nie szkodząc jej to jest to dobry produkt. Czasami ludzie wiedzy i ludzie marzeń spotykają innych ludzi i mają się z nimi czym podzielić. My dzielimy się z Wami tym co udało nam się przez wiele lat osiągnąć najlepszego.

Dotarliśmy do serca włosa, pozwoliliśmy witaminie C dotrzeć do jelita, dotarliśmy do komórek skóry, wiemy jak oczyścić Twój organizm, wiemy co to reumatyzm i osteoporoza i wiemy jak im zapobiec.
Teraz dzielimy się tym z Tobą a Ty podaj dalej , na pewno jest ktoś kogo kochasz