Olej Arganette hair 100 ml

1 Recenzji
Dostępność: W magazynie

SZYBKI PRZEGLĄD

ORGANIC PROJECT

ARGANETE
HAIR therapy

ARGAN
MIRACLE OIL

Paraben and alcohol free

Olej arganowy wykorzystywany do produkcji ARGANETTE pozyskiwany jest z ręcznego, niezwykle długiego i pracochłonnego procesu ekstrakcji. Z 40 kg owoców z drzewa Spinosa Argania można uzyskać tylko jeden litr tego cennego oleju.

Od wieków znano jego właściwości kosmetyczne, lecznicze i odżywcze. Najnowsze badania naukowe wykazały, że olej arganowy zawiera wysokie stężenie nienasyconych kwasów tłuszczowych, kwas linolowy i witaminę E, które stymulują funkcje życiowe komórek włosów, odżywiają je i nawilżają.
Ponadto olej arganowy jest bogaty w tokoferole-naturalne przeciwutleniacze, które odgrywają istotną rolę w zapobieganiu starzenia się włosów, ponieważ chronią je przed atakiem wolnych rodników. Jest to prawdziwy eliksir młodości.

ARGANETTE MIRACLE OIL
Głęboko odżywiający olejek arganowy

Arganette Miracle Oil to bezcenny i bardzo rzadki olejek, który pobudza życiowe funkcje komórek, głęboko odżywiając i nawilżając każdy pojedynczy włos.

PLUSY
– łatwe rozprowadzanie,
-szybkie wchłanianie,
– miękkie, sprężyste i lśniące włosy,
-odzywanie zniszczonych włosów,
-skrócenie czasu suszenia włosów o 1/3,
-ochrona przed promieniowaniem UV i działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych,
-bez parabenów i alkoholu,
-produkt ekologiczny.

Sposób użycia:
Niewielką kroplę Arganette Miracle Oil rozetrzeć w dłoniach, nanieść na suche lub wilgotne włosy. Nie spłukiwać. Wstrząsnąć przed użyciem.

59.00